Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinneakt 1925
Kullstift på papir, oppklebet på papp
53x39
Signert og datert nede t.h.: Karsten -25
Vurdering
NOK 6 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
53x39
Vurdering
NOK 6 000