Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Kvinneakt 1925

Kullstift på papir, oppklebet på papp
53x39
Signert og datert nede t.h.: Karsten -25

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 6 000

Tilslag NOK 10 000