Mamen, Svein(1955-)
Oppstilling med kanner og frukt
Olje på lerret
120x95
Signert nede t.v.: Mamen
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
120x95
Signert nede t.v.: Mamen
Vurdering