Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Mamen, Svein (1955-)
Oppstilling med kanner og frukt

Olje på lerret
120x95
Signert nede t.v.: Mamen

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000