Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Mamen, Svein(1955-)
Oppstilling med kanner og frukt

Olje på lerret
120x95
Signert nede t.v.: Mamen

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 18 000