Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
Ikon

Olje på papir, lysmål
75x55
Signert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen

Påtegnet med tittel og datert 1985 på baksiden.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000