Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på plate
44x31
Signert nede t.h.: Weidemann.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000