Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på lerret
81x60
Noe utydelig signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000