Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Winge, Sigurd (1909-1970)
Oppstandelsen (Triptyk)

Radering, lysmål
123x56
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63

Nummerert nede t.v.: 17/25. Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste. Motiver fra utsmykning av Østre Krematorium.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 18 000