Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Akt 1949

Blandingsteknikk på papir, lysmål
26x19
Signert nede t.h.: JR
Stedsbestem og datert nede t.v.: Calarocie Paris 1949
Signert nede t.h.: J Rian

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000