Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Hestemarken 1983

Litografi
38x47
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -83

Påtegnet nede t.h.: lito - prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering