Kihle, Harald(1905-1997)
Hestemarken 1983
Litografi
38x47
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -83
Påtegnet nede t.h.: lito - prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00