Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Presteskyss 1977

Litografi, lysmål
39x49
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Påtegnet nede t.h.: Lito prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede på midten, samt dedikasjon med datering nede t.v.: mars -77.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000