Kihle, Harald(1905-1997)
Presteskyss 1977
Litografi, lysmål
39x49
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Påtegnet nede t.h.: Lito prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede på midten, samt dedikasjon med datering nede t.v.: mars -77.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000