Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Urdal, Atle (1913-1988)
Landskap med figurer

Olje på plate
41x34
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: A. Urdal -57.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering