Urdal, Atle(1913-1988)
Landskap med figurer
Olje på plate
41x34
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: A. Urdal -57.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
41x34
Vurdering