Midelfart, Willi(1904-1975)
Kvinneakt
Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: W. Midelfart
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
65x81
Vurdering