Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Midelfart, Willi (1904-1975)
Kvinneakt

Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: W. Midelfart

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering