Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Kjeldsøy

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Thv. E. 16

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00