Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Sommerlandskap med hus 1926
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 26.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Kunstnerforbundet, Oslo 1953, kat.nr. 63.
Vurdering
NOK 60 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000