Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Groven, Rolf (1943-)
En befaring 1988

Olje på lerret
150x121
Signert og datert nede t.h.: Rolf Groven -88

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 64 000