Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Juell, Tore (1942-)
Vinterlandskap

Olje på lerret
102x135
Signert nede t.v.: T. Juell

Signert og påtegnet Kragerø på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

? kat.nr. 41.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000 med forbehold