Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Werenskiold, Dagfin (1892-1977)
Fjordlandskap med gårdsbruk 1927

Olje på lerret
80x94
Signert og datert nede t.v.: DW 1927

Antagelig fra Volda hvor Dagfin Werenskiold bodde i mange år fra 1926.

UTSTILT:

Bergens Billedgalleri, Bergen.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 24 000