Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Werenskiold, Dagfin(1892-1977)
Fjordlandskap med gårdsbruk 1927

Olje på lerret
80x94
Signert og datert nede t.v.: DW 1927

Antagelig fra Volda hvor Dagfin Werenskiold bodde i mange år fra 1926.

Bergens Billedgalleri, Bergen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 24 000