Werenskiold, Dagfin(1892-1977)
Fjordlandskap med gårdsbruk 1927
Olje på lerret
80x94
Signert og datert nede t.v.: DW 1927
Antagelig fra Volda hvor Dagfin Werenskiold bodde i mange år fra 1926.
Bergens Billedgalleri, Bergen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 24 000