Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Huser i Flatdal

Olje på lerret
60x75
Signert nede t.v.: A. Kavli

Motivet er hentet fra Flatdal, Telemark.
Bildet ble malt i 1927.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus Oslo 1948, kat.nr. 94.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 40 000