Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Oppstilling med blomster i vase 1975

Olje på plate
38x46
Signert og datert oppe t.h.: Eikaas -75.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering