Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tveter, Kåre (1922-2012)

Olje på lerret
81x101
Signert og datert nede t.h.: Kåre Tveter 1961

Signert og påtegnet "Stipendieutstilling" på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000