Tveter, Kåre(1922-2012)
Olje på lerret
81x101
Signert og datert nede t.h.: Kåre Tveter 1961
Signert og påtegnet "Stipendieutstilling" på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 11 000