Kavli, Arne(1878-1970)
Kystlandskap
Olje på plate
66x80
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000 med forbehold
Olje på plate
66x80
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering