Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Kystlandskap

Olje på plate
66x80
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000 med forbehold