Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Landskap fra Fevig

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli

Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen, samt påtegnet: Lanskap 1932.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 118, med tittel: Landskap, plassert under årsoverskrift: 1933. Kunstnerforbundet, Oslo 1958, kat.nr. 40, med tittel: Landskap, samt påtegnet år 1938!

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000 med forbehold