Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Gjemre, Per(1864-1928)
Sommer Espedalen 1919

Olje på lerret
71x80
Signert og datert nede t.h.: Per Gjemre 1919

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 18 500