Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Eriksen, Bjarne (1882-1970)
Kvinne som syr 1916

Olje på lerret
115x103
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1916

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000