Eriksen, Bjarne(1882-1970)
Kvinne som syr 1916
Olje på lerret
115x103
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1916
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
115x103
Vurdering