Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Eriksen, Bjarne(1882-1970)
Kvinne som syr 1916

Olje på lerret
115x103
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1916

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000