Hansen, Bjarne(1890-1976)
Fiskevær
Olje på lerret
53x84
Signert og utydelig datert nede t.h.: Bj Hansen 15?
Vurdering
NOK 5 000–8 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
53x84
Vurdering
NOK 5 000–8 000