Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Hansen, Bjarne (1890-1976)
Fiskevær

Olje på lerret
53x84
Signert og utydelig datert nede t.h.: Bj Hansen 15?

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000–8 000