Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Grev Wedels Moderne
Forrige
43
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Hansen, Bjarne
(1890-1976)
Hus i kystlandskap
Olje på lerret
47x67
Signert nede t.v.: Bj Hansen
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00