Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Hansen, Bjarne (1890-1976)
Hus i kystlandskap

Olje på lerret
47x67
Signert nede t.v.: Bj Hansen

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering