Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Hansen, Bjarne(1890-1976)
Hus i kystlandskap

Olje på lerret
47x67
Signert nede t.v.: Bj Hansen

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00