Sørensen, Henrik(1882-1962)
Tone Veli 1948
Olje på plate
36x25
Signert og datert nede t.h.: HS 48
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 16 500
Olje på plate
36x25
Vurdering