Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Tone Veli 1948

Olje på plate
36x25
Signert og datert nede t.h.: HS 48

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 500