Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Bedstemor og Bitte

Olje på plate
41x33
Signert nede t.v.: J. Sitje

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering