Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
Bedstemor og Bitte

Olje på plate
41x33
Signert nede t.v.: J. Sitje

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00