Weiglin, Egil(1917-1997)
Fra gamle Aker Brygge 1940
Olje på plate
38x45
Signert og datert nede t.h.: Weiglin - 40
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
38x45
Vurdering