Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Weiglin, Egil (1917-1997)
Fra gamle Aker Brygge 1940

Olje på plate
38x45
Signert og datert nede t.h.: Weiglin - 40

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering