Krohg, Per(1889-1965)
Tre kvinner ved en vannpost
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering