Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Krohg, Per (1889-1965)
Tre kvinner ved en vannpost

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering