Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Riis, Bendik (1911-1988)
Vinter

Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.:Bendik Riis.

Påtegnet med tittel samt: Malt fra Gaustad Sykehus august 1949, på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000