Riis, Bendik(1911-1988)
Fjellmann
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
38x46
Vurdering