Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Riis, Bendik (1911-1988)
Fjellmann

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Bendik Riis

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000