Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Første morgen på fabrikken

Olje på lerret
147x130
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1963 kat.nr. 30.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000