Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Siebke, Signe Munch (1884-1945)
Hester og vogner 1924

Olje på lerret
47x60
Signert og datert nede t.v.: Signe Munch -24.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering