Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Finne, Henrik (1898-1992)
Arbeidere 1931

Olje på lerret
65x80
Signert og datert nede t.h.: Finne -31

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000