Rose, Knut(1936-2002)
Havescene
Olje på lerret
117x89
Signert nede t.h.: Knut Rose
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt datert 20-XI-1977 og signert på baksiden av lerretet.
Hässelby Slott kat.nr. 13. Bergens og Trondhjems Kunstforening 1979 kat.nr. 35.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00