Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Rose, Knut (1936-2002)
Havescene

Olje på lerret
117x89
Signert nede t.h.: Knut Rose

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt datert 20-XI-1977 og signert på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Hässelby Slott kat.nr. 13. Bergens og Trondhjems Kunstforening 1979 kat.nr. 35.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000