Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Rose, Knut (1936-2002)
Med vogn

Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h.: Knut Rose

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt datert 1996 og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Tilslag NOK 108 000