Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kjær, Anders (1940-)
Nattlys

Olje på lerret
135x190
Signert nede t.h.: Kjær

Påtegnet med tittel, datert 1989 og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000