Kjær, Anders(1940-)
Oktober-Hav 1984
Olje på lerret
95x68
Signert og datert nede t.h.: Kjær -84
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
95x68
Vurdering
NOK 30 000