Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kjær, Anders (1940-)
Oktober-Hav 1984

Olje på lerret
95x68
Signert og datert nede t.h.: Kjær -84

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 40 000