Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Ukjent, kunstner
Portrett av Christian Krohg i atelieret

Olje på lerret
85x55
Signert nede t.h.: C. Krohg

Elevarbeid.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00