Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rummelhoff, Christian(1844-1892)
Fra Sørfjorden i Hardanger

Olje på lerret
48x74
Signert nede t.h.: Chr Rummelhoff

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 17 000