Rummelhoff, Christian(1844-1892)
Fra Sørfjorden i Hardanger
Olje på lerret
48x74
Signert nede t.h.: Chr Rummelhoff
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 17 000