Krohg, Per(1889-1965)
Slakter 1947
Litografi, lysmål
55x70
Signert og datert nede t.h.: 1947 Per Krohg
Nummerert nede t.v.: No. 152/250.
Vurdering
NOK 2 000–4 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
55x70
Vurdering
NOK 2 000–4 000