Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Krohg, Per(1889-1965)
Slakter 1947

Litografi, lysmål
55x70
Signert og datert nede t.h.: 1947 Per Krohg

Nummerert nede t.v.: No. 152/250.

Vurdering
NOK 2 000–4 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 2 000