Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Krohg, Per (1889-1965)
Slakter 1947

Litografi, lysmål
55x70
Signert og datert nede t.h.: 1947 Per Krohg

Nummerert nede t.v.: No. 152/250.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 2 000–4 000