Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Kjær, Anders (1940-)
Fjellovergang II 1986

Serigrafi, lysmål
43x61
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær -86

Nummerert nede t.v.: 47/53. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering