Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Kjær, Anders(1940-)
Fjellovergang II 1986

Serigrafi, lysmål
43x61
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær -86

Nummerert nede t.v.: 47/53. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 1 800