Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon i svart, gult og rødt 1961
Linoleumsnitt, lysmål
44x58
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61
Nummerert nede t.v.: 15/75.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 1 500