Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon i svart, gult og rødt 1961

Linoleumsnitt, lysmål
44x58
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -61

Nummerert nede t.v.: 15/75.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 1 500