Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1998

Radering, lysmål
30x37
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -98

Nummerert nede t.v.: 3/15. Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til Poul fra Knut.

Vurdering
NOK 4 000–5 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 4 600