Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Sinding, Otto (1842-1909)
Rytter i ekeskog

Olje på lerret
41x51
Signert nede t.v.: Otto Sinding

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering