Sitje, Joronn(1897-1982)
Sneslaps
Olje på plate
55x46
Signert nede t.h.: J. Sitje
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Olje på plate
55x46
Signert nede t.h.: J. Sitje
Vurdering