Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Sitje, Joronn (1897-1982)
Sneslaps

Olje på plate
55x46
Signert nede t.h.: J. Sitje

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering