Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Sylvsmeden 1953-54

Olje på lerret
100x68
Signert og datert nede t.h.: H Kihle 1953-54

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden.

Statens Kunstutstilling 1954, kat.nr. 103.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00