Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinneportrett 1920
Olje på lerret
66x49
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -20
Vurdering
NOK 250 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Olje på lerret
66x49
Vurdering
NOK 250 000