Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Kvinneportrett 1920

Olje på lerret
66x49
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -20

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 250 000