Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Afacan, Eser(1953-)
Vitne

Litografi, lysmål
66x59
Signert nede t.h.: Afacan

Nummerert nede t.v.: 31/150. Påtegnet med tittel nede på arket: Witness.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00