Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Oppstilling med frukt 1953

Serigrafi
79x67
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /53

Nummerert nede t.v.: 5/20.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering